Fordingbridge Hospital Centrum szczepionek Covid mija rok od otwarcia

Centrum Szczepień w Fordingbridge obchodzi dziś (21 grudnia) rok od otwarcia swoich podwoje i dostarczyło ponad 59 000 szczepień Covid.

Avon Valley Primary Care Network, która składa się z Fordingbridge Surgery, Ringwood Medical Centre, Cornerways Medical Centre w Ringwood i Twin Oaks Surgery w Bransgore, wprowadza szczepionki i dawki przypominające na terenie szpitala Fordingbridge.

Oświadczenie wydane przez sieć podstawowej opieki zdrowotnej mówi: „po raz pierwszy otworzyliśmy nasze drzwi w naszym lokalnym Centrum Szczepień Covid-19 rok temu!

„W pierwszym roku przeprowadziliśmy łącznie 59 199 szczepień w następujący sposób: 21 755 pierwszych szczepień, 20 323 drugie szczepienia, 17 121 szczepień przypominających.

„To niesamowite osiągnięcie było możliwe dzięki wsparciu naszego niesamowitego zespołu szczepień, naszej armii fantastycznych wolontariuszy oraz zespołów recepcyjnych i administracyjnych naszych praktyk, które zarezerwowały, przearanżowały i wspierały wszystkich, aby uzyskać swoje szczepionki.

„Wspólnie zmierzyliśmy się ze wszystkimi warunkami pogodowymi. Postawiliśmy markizy (i zdjęliśmy je!) i miło było powitać Cię w centrum podczas tak trudnego roku w całym naszym życiu.”

Zgłoszenia przyjmujemy dzisiaj (wtorek, 21 grudnia) i jutro (środa, 22 grudnia), w godzinach od 8: 00 do 16: 00.

„Aby świętować, zdecydowaliśmy się otworzyć nasze drzwi jeszcze szerzej i staliśmy się tymczasowym centrum spacerowym 21 grudnia (dzisiaj) i 22 grudnia” – dodano oświadczenie.

„Aby otrzymać szczepionkę, nie musisz być zarejestrowanym pacjentem z jedną z naszych praktyk Avon Valley Primary Care Network, mieć stały adres lub numer NHS.

„Jednak, aby się kwalifikować, nie musisz mieć Covid-19 w ciągu ostatnich 28 dni lub obecnie cierpisz na jakiekolwiek objawy Covid-19. Pacjent musi mieć ukończone 18 lat i musi upłynąć co najmniej trzy miesiące od przyjęcia drugiej dawki. Uwaga: na tej stronie nie możemy podawać szczepionek osobom w wieku 12-15 lat.

„Czekamy na Twoją szczepionkę. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących szczepień prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 119. Dziękuję od zespołu Avon Valley Primary Care Network.”

Dodaj komentarz